k navigaci k navigaci (produkty)

Vyplétací servis

ERSA (www.ersa-stringers.com

KR servis v.o.s., - člen ERSA (Evropské asociace vyplétačů). 

ERSA

Jediná profesní certifikovaná organizace působící po celém světě (v USA je to USRSA), která si dala za úkol předávat veškeré informace, týkající se profesionálního servisu raket, od výrobců raket.

 

Pokud budou Vaše rakety vypleteny, přepleteny certifikovaným vyplétačem ERSA, USRSA, máte záruku správného vypletení strunového lože ve Vaší raketě dle doporučení výrobce. Při případném např. zlomení již přepletené rakety, pokud je tato raketa přepletena certifikovaným vyplétačem ERSA, USRSA, importér běžně NEZAMÍTNE REKLAMACI díky „neodbornému necertifikovanému vypletení rakety. To samé se týká vyřizování pojistného plnění u pojišťovny, kde je certifikace základem kladného vyřízení.

Nejdůležitější jsou však herní vlastnosti rakety, jelikož 70% herních vlastností rakety ovlivňuje výplet, výběr vhodného druhu, průměru, vhodné tenze a hlavně správného vedení strunového lože, dle doporučení výrobců a správné metodiky ERSA, USRSA a jen 30% zbývá na kvalitě správně zvoleného rámu.

 

Pouze vyplétači ERSA, USRSA jsou oprávněni díky své odbornosti poskytovat servis na nejprestižnějších světových turnajích. Každým rokem výrobci vytvářejí nové kolekce raket, které díky novým tvarům rámů, novým technologiím potřebují jiné, nové způsoby vypletení, aby mohl být co nejlépe využit herní potenciál nových raket. Taky proto se na vyplétače ERSA, USRSA se servisem svých raket s důvěrou obracejí nejen světoví špičkoví hráči, ale i široká raketová veřejnost.

Správné vypletení strunového lože, raketa kvalitně vyvážená s vhodnou dynamickou setrvačnosti, swingem a vhodně doporučený výplet, omotávka a vibrastop, připravená vyplétačem ERSA, USRSA, má velký vliv na zdravotní stránku každého hráče, potlačení vzniku tenisového lokte, bolesti ramen a zad.

Souhrn těchto vlastností raket Vám může připravit pouze vyplétač, který je pravidelné proškolován ERSA, USRSA, má nejnovější poznatky o rámech raket od výrobců raket, má kvalitní digitální vyplétací stroj, diagnostické a tuningové přístroje pro úpravu herních vlastností rakety a výběr kvalitního vyplétacího materiálu.
 

 

Vedle prodeje tenisových raket zajišťujeme i jejich servis, tedy v první řadě vyplétání.

Vyplétáme na elektronickém stroji WILSON BAIARDO

 

Potřebujete-li vypletení na počkání, objednejte se na tel. 605 827 818. Nepočítáme žádné expres příplatky.

Vedle vyplétání raket nabízíme také

dovažování rámů
výměny a zvětšování gripů
drobné opravy průchodek a gripů

ceny vyplétání
Typ rakety cena vypletení cena výpletu napětí
TENIS 100,- 80 - 1590,- 20 - 30

Nabízíme výplety od světových výrobců WILSON, BABOLAT , PACIFIC, HEAD, KIRSCHBAUM , ISO SPEED, LUXILON, MATCH PRO, SIGNUM PRO

 

Od 15. září 2013 jsme pro Vás připravili akci " KAŽDÉ 10 VYPLETENÍ ZDARMA " 

 
 

Řadit podle:
Sledujte nás
na Facebooku